Hakkımızda

İstanbul Depo

 

Ak Granit Mermer İnşaat Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti, 1984 yılından bu yana Sivas 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m2  açık ve 4000 m2 kapalı alanda, 2003 yılından bu yana İstanbul/Sancaktepe’ de 10.000 m2 açık ve 3000 m2 kapalı alanda, 2004 yılından bu yana Hindistan / Bangalore’da 5.500 m2 alanda ve 2012 yılından bu yana Vietnam / Qui Nhom ‘ da faaliyet göstermektedir.

Amasya ilinde Bej mermer ocağı, Sivas ilinde Onix, Sarı ve Beyaz Traverten Ocaklarıyla sektördeki yerini almıştır.

Afrika, Brezilya, Çin, Hindistan, İspanya, İtalya, İsveç ve Norveç’ten ithal ettiği granit ve mermerleri İstanbul’daki fabrikada ebatlı veya plaka şeklinde sizlere sunmaktadır.

Almanya, Fransa, ABD, Ukrayna, Moskova, Irak ve Azerbaycan’a ebatlı ve plaka, Çin , ve Hindistan’a Bej, Oniks, Sarı ve Beyaz Traverten, Elazığ vişne ve Türkiye mermerlerinden blok ihracatı yapmaktadır.

Hindistan ve Vietnam’ da ki merkezlerinden Türkiye ve ABD  başta olmak üzere bir çok Ortadoğu ve Avrupa ülkesine Granit ve Mermer ihracaatı yapmaktadır.

Ak Granit Mermer İnşaat Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1984′ten bu yana sektöre yön veren ve sektörde hızlı adımlarla büyüyen ve gelişen bir kuruluş halini almıştır.